قالب فارسی چیست؟

قالب فارسی

پرتال قالب فارسی یک بازار الکترونیکی است که امکان خرید و فروش انواع قالب های فارسی یا راستچین شده وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا را امکانپذیر می کند. سیستم کار این پرتال بدین گونه است که فروشندگان (طراحان قالب) محصولات خود را مطابق با استانداردهای قالب فارسی آماده کرده و از طریق امکانات کنترل پنل کاربری خود، برای بررسی به پرتال ارائه می نمایند. پس از آن تیم کنترل کیفی قالب فارسی، محصول ارائه شده را بررسی می نمایند تا از کیفیت محصول و عدم وجود نقص در آن اطمینان حاصل شود. پس از حصول اطمینان از کیفیت و کامل بودن محصول، آن محصول در ویترین وب سایت و همچنین در مجموعه مرتبط برای فروش بنمایش در می آید و از آن پس خریداران می توانند به جزئیات محصول دسترسی یافته و در صورت تمایل آنرا خریداری نمایند.

پروسه خرید

ما در طراحی پرتال تلاش کرده ایم تا جایی که ممکن است پروسه خرید، کوتاه، امن، آسان و لذتبخش بوده و در عین حال امکاناتی که پس از خرید یک محصول در اختیار شما قرار می گیرد کامل و بی نقص باشد. بهمین دلیل است که شما می توانید با تنها یک صفحه چک اوت و پرداخت سریع از درگاههای شتاب یا سایر درگاههای در دسترس کشور، محصول را برای همیشه در پنل کاربری خود داشته باشید و به هر تعداد که مایل باشید آنرا دانلود نمایید. همچنین گزارش پرداختهای شما بصورت کامل در اختیارتان قرار گرفته و شما می توانید سفارشهای خود را براحتی مدیریت نمایید.

چرا قالب فارسی؟

تیم قالب فارسی با سالها تجربه در امر طراحی و برنامه نویسی وب و بر پایه آموخته های خود از بازار بین المللی طراحی وب و با توجه به تازه ترین تکنولوژی ها و بالاترین استانداردهای این فناوری، استانداردهایی را تعریف نموده که در سطح بین الملل، حرف برای گفتن دارد. ما سالها روی روش کار بازارهای اینچنینی مطالعه کرده و حتی با آنها همکاری مستقیم داشته ایم. از همین روست که با تسلط به آنچه باید برای دستیابی به بالاترین کیفیت انجام شود، سیستمی لیاقت گرا را طراحی کرده ایم که در آن طراحان قدرتمند، خریداران با هر نیاز و در کل تمامی کاربران پرتال، خشنود خواهند بود و همین کیفیت است که باعث می شود، شما با اطمینان از قالب فارسی خرید کرده و بمحض نیاز به محصول جدید، نزد ما برگردید. فایلهای آموزشی کامل، ترجمه و بومی سازی بی نقص، ابزار کمکی مورد نیاز، پشتیبانی همه جانبه محصول و سیستم نظارتی قوی، همه و همه موجبات اطمینان خاطر شما را فراهم خواهد آورد.

Product Info