تسویه حساب

پس از اینکه درآمد شما از محل فروش محصولات یا بازاریابی به حدنصاب (۵۰ هزار تومان) رسید، شما می توانید از طریق پنل کاربری خود درخواست تسویه حساب دهید. تسویه حساب ها بصورت مجازی و از طریق شماره شبای حساب بانکی شما انجام می شود. پیش از اولین درخواست تسویه حساب به کنترل پنل خود سر زده و پس از کلیک روی فرم جزئیات حساب مطمئن شوید که شماره شبای حساب بانکی خود را وارد نموده اید.

شماره شبا را کجا وارد کنم؟

ابتدا وارد حساب کاربری خود شده سپس از طریق منوی کاربران واقع در بالا-چپ صفحه روی لینک ابزارهای من کلیک کنید. سپس روی آیکن جزئیات حساب در بالای فرم کلیک نمایید. در فرم باز شده گزینه ای برای حساب شبا وجود دارد. شماره شبا را وارد کرده و تغییرات را ذخیره کنید.

هشدار

شماره شبایی که وارد می کنید می تواند شماره حساب فردی غیر از شما نیز باشد پس امکان تطبیق اطلاعات در هنگام واریز وجود ندارد. بهمین دلیل است که باید در وارد کردن شماره شبای خود در فرم جزئیات حساب نهایت دقت را بعمل آورید چون در صورت اشتباه، تسویه حساب با شماره شبای غلطی که وارد کرده اید صورت گرفته و وجه پرداختی بهیچ وجه قابل بازگشت نخواهد بود.

چگونگی فرستادن درخواست تسویه حساب

وارد حساب کاربری خود شده و از طریق منوی کاربران واقع در بالا-چپ صفحه روی کزینه درآمدهای من کلیک نمایید. در صورت وجود درآمد تسویه نشده، دکمه درخواست تسویه در بالای فرم نمایش داده می شود. بمحض کلیک کردن روی این دکمه درخواست شما برای سیستم ارسال شده و ما در اسرع وقت به آن رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین برای تسویه حساب درآمد بازاریابی می توانید از طریق منوی کاربران روی لینک همکاری در فروش کلیک کرده و علاوه بر گزارش کامل عملکرد، درخواست واریز را از همانجا برای ما بفرستید.

چه مدت طول می کشد تا تسویه حساب انجام شود؟

بسته به حجم درخواست ها و حسابداری لازم تسویه حساب بین ۱ ساعت تا ۵ روز کاری به طول می انجامد. در صورتیکه پس از ۵ روز تسویه حساب انجام نشد حتماً موضوع را از طریق فرم پشتیبانی با ما مطرح نمایید تا در صورت پیش آمد مشکل، تیم پشتیبانی وارد عمل شده و تسویه حساب شما انجام گیرد.

Product Info