درآمد زایی

قالب فارسی محلی امن برای کسب درآمد از توانایی های شماست. شاید شما بعنوان یک طراح قالب ورزیده، اکنون پس از سالها کار برای کارفرمایان خود احساس می کنید نیاز به راه اندازی یک تجارت بنام خود دارید. یا شاید پس از مدتها بازاریابی برای وب سایت خود به نتیجه مطلوب نرسیده اید. شاید هم می خواهید درآمد خود را با ارائه محصولاتتان به بازارهای بیشتر، افزایش دهید. به هر حال قالب فارسی محلی است که می توانید بدون دغدغه های معمول مشاغلی همچون فریلنس، کارمندی یا بازاریابی، تنها با تمرکز روی کیفیت محصولاتتان، به درآمدی کافی و وافی دست یابید. ما تمام شرایط را فراهم کرده ایم تا شما تنها با ارائه محصولات خود که با سلیقه، علاقه و دقت آماده کرده اید، به فروشی قابل قبول دست یافته و درآمدی داشته باشید که شاید اگر می خواستید خودتان به تنهایی آنرا ایجاد کنید باید دشواریهای زیادی را متحمل می شدید.
ولی اینجا دیگر تنها کاری که لازم است انجام دهید، آماده سازی محصولات با کیفیت است. باقی کار را به ما بسپارید و از فروش خود لذت ببرید!

کمیسیون قالب فارسی از فروشهای شما

همانگونه که می توانید در بازارهای اینچنینی داخلی و خارجی ببینید گاهی کمیسیونهای سنگینی برای فروش محصولات تعیین شده که باعث می شود سود شما بعنوان طراح، درصدی منصفانه نباشد. همچنین در برخی وب سایت ها شرایطی تعیین شده که فروشنده را بصورت غیر مستقیم محدود به فروش محصول تنها در همان بازار می نماید و در صورت فروش محصول در بازارهای دیگر، مبلغ کمیسیون بحدی افزایش می یابد که سود فروش ناچیزی عاید فروشنده می شود. ما می خواهیم تمام این شرایط را پس زده و لذت، امنیت و آزادی را یکجا به شما هدیه کنیم. برای قالب فارسی اهمیتی ندارد که آیا شما محصول خود را در وب سایتهای دیگری هم بفروش می رسانید یا نه. تنها چیزی که در محاسبه سود اهمیت دارد، خشنودی شماست. پس قالب فارسی بدون توجه به سابقه فروش، دسترسی دیگر وب سایتها به آیتم شما و شرایط دیگر، تنها ۲۰ درصد از سود فروش را بعنوان کمیسیون از مبلغ فروش می کاهد و شما در هر شرایطی، ۸۰ درصد از مبلغ فروش محصول خود را دریافت خواهید کرد و اگر تجربه کار با بازارهای مشابه را دارید، می دانید که این یک پیشنهاد خوب است!

خیلی آسان بنظر می رسد؟

خب، شما هم می دانید هیچ چیز آسان بدست نمی آید. ما نمی خواهیم دروازه هایی طلایی را به شما نشان دهیم که علیرغم ظاهر فریبنده، همیشه بسته است. همینجا و پیش از شروع همکاری با ما این نکته را در نظر داشته باشد که اینجا همه کارها مرتب شده و برای هر شرایطی، تمهیدی در نظر گرفته شده. شما به فروشی باورنکردنی دست خواهید یافت و از سود فروش بالایی هم برخوردار خواهید شد. با یک پرتال امن، پیشرفته، قدرتمند و کامل کار می کنید و از پشتیبانی همه جانبه ما برخوردارید. به آسانی هرچه تمامتر خرید یا فروش شما انجام می پذیرد و تسویه حسابها سریع و بی نقص انجام می شود. ولی تنها یک نکته وجود دارد که برای برخی از طراحان شاید مشکلی لاینحل باشد و آن وسواسی است که ما روی کیفیت محصولات شما به خرج می دهیم. بله سختی کار شما هینجا و فقط همینجاست. قرار ما با شما اینستکه همه فروش، تبلیغات و تمام آنچه کفته شد را بعهده می گیریم ولی در عوض از شما کیفیت می خواهیم. ما همانگونه که به فروشندگانمان احترام می گذاریم برای خریدارانمان نیز ارج و احترام والایی قائلیم. برای همین است که درباره کیفیت محصولاتی که به ایشان ارائه می کنیم بسیار حساسیم. از طرفی محصول ناقص درخواست پشتیبانی را بحد کلانی افزایش می دهد و اگر اینچنین محصولی از شما ارائه شود، شما حتی توان پشتیبانی یک محصول را نیز نخواهید داشت. پس چگونه می توانید به افزایش محصولات و درآمد خود بیاندیشید؟ چگونه خواهید توانست از کار و درآمدتان لذت ببرید؟
پس در نظر داشته باشید که پیش از ارائه محصول برای بررسی، تمامی قوانین و شرایط فروش را مطالعه کرده و محصولات خود را مطابق با استانداردهای پرتال آماده سازی نمایید تا امکان رد شدن آیتم را در مرحله بررسی به حداقل برسانید. بعد از آن دیگر نگران چیزی نباشید!

Product Info