چگونه کار می کند؟

خرید و فروش قالب های راستچین

قالب فارسی بازاری است که شما بعنوان یک طراح قالب می توانید قالب های طراحی شده و یا راستچین شده خود را در آن به خریداران ارائه نموده و ۸۰ درصد از مبلغ فروش قالب هایتان را کسب نمایید. پرتال قالب فارسی چندین سیستم کامل برای انواع کاربری ها دارد که توضیح آنها در ادامه آمده است.

سیستم فروش

بمحض پیوستن شما به قالب فارسی، حساب کاربری شما آماده فروش، خرید و استفاده از سایر امکانات پرتال است. پس برای فروش تنها لازم است یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و اطلاعات شخصی خود را بطور دقیق به روز کنید. این اطلاعات برای امور مهمی از قبیل واریزها، پشتیبانی و ارتباط با سیستم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. پس در صحت اطلاعات ارائه شده دقت کنید.

طراحان قالب می توانند با استفاده از سیستم فروش قالب فارسی، محصولات خود را برای فروش در وب سایت ارائه نمایند. محصولات شما با نام شما، لینک به وب سایت شما و تمامی اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار داده اید به خریداران عرضه شده و در هر فروش ۸۰ درصد از مبلغ پرداختی مشتری به شما اختصاص خواهد یافت. زمانیکه یکی از قالب های شما به فروش می رسد، گزارش کامل فروش بلافاصله در کنترل پنل کاربری شما بنمایش درآمده و پرداخت ها، سهم شما و دیگر اطلاعات خرید در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
مبالغ پرداختی مشتری بطور پیشفرض در حساب قالب فارسی ذخیره شده و در هر زمان برای واریز به حساب شما آماده خواهد بود. شما می توانید هر زمان که مایل بودید درخواست تسویه حساب خود را به سیستم ارائه نمایید. در این زمان سیستم بر اساس درصد سهم محاسبه شده شما، سهم شما را به شماره حسابتان واریز خواهد کرد. از زمانیکه درآمد شما در سیستم به مرز ۵۰ هزار تومان برسد، شما می توانید درخواست تسویه حساب بدهید و پس از هر درخواست، حداکثر طی ۲۴ ساعت، درآمد شما بحسابتان واریز خواهد شد.
قواعد بارگذاری محصول، استانداردهای مورد نیاز محصول برای قبولی در پروسه بررسی آن و سایر آموزشهای مربوط به فروشندگان همگی در پایگاه آموزشی وب سایت در دسترس است. لطفاٌ پیش از اقدام به ارسال محصول برای بررسی، آموزشهای لازم را مطالعه نموده و در روند ارسال قالب آنها را بکار گیرید تا امکان رد شدن قالب شما در پروسه بررسی، به حداقل برسد.

سیستم خرید

ویترین قالب فارسی و همچنین مجموعه های مختلف آن که از طریق منوی اصلی وب سایت در دسترس است، مکان اصلی ارائه محصولات وب سایت می باشد. در برگه نخست وب سایت، فهرستی از تازه ترین محصولات را می بینید و در هریک از مجموعه ها، فهرست کامل محصولات مربوط به آن مجموعه را. شما براحتی با استفاده از امکانات ناوبری و جستجوی وب سایت می توانید به قالب ایده آل خود رسیده و با توجه به اطلاعات کاملی که درباره هر محصول ارائه شده، به انتخاب نهایی خود برسید. پس از آن، تنها با کلیک روی دکمه خرید و طی یک پروسه کوتاه، ساده و البته امن پرداخت آنلاین، محصول مورد نظرتان را برای همیشه در کنترل پنل کاربری خود ذخیره می کنید. محصولاتی که خریداری می نمایید برای همیشه در دسترس شما قرار خواهد داشت و شما می توانید هر چند بار که تمایل داشته باشید آنرا دانلود نمایید. همچنین پس از خرید یک محصول، از پشتیبانی فروشنده نیز بهره مند می شوید که بسته به شرایط پشتیبانی تعریف شده، امکان کمک گرفتن از فروشنده برای استفاده محصول را به شما خواهد داد.
برای دسترسی به محصولات خریداری شده، پس از ورود به حساب کاربری، از طریق منوی کاربران در بالا-سمت چپ وب سایت روی گزینه «بارگیری های من» کلیک نمایید تا فهرست کامل آیتم هایی که خریداری کرده اید در دسترستان قرار گیرد.

سیستم همکاری در فروش

شما بمحض ثبت نام در قالب فارسی به پنل کاربری خود دسترسی خواهید داشت. یکی از امکانات این پنل، امکان همکاری در فروش است. بر اساس برنامه همکاری در فروش (Affiliates) شما می توانید از راههای گوناگون اعم از درج تبلیغ قالب فارسی در وب سایت پربازدید خود، معرفی قالب فارسی به دوستان خود، نوشتن مطلب درباره قالب فارسی و راههای معمول دیگر، خریدارانی را که ترغیب می کنید به قالب فارسی بفرستید. هریک از افرادی را که شما به قالب فارسی می فرستید با کد مربوط به شما بطور خودکار توسط سیستم شناسایی شده و بعنوان فرستاده شما شناخته می شوند. پس از آن در هر خریدی که آن کاربر انجام دهد ۵۰ درصد از سود فروش محصول به شما تعلق خواهد گرفت. برای فعالسازی سرویس همکاری در فروش روی حساب کاربری خود، پس از ورود به سیستم از طریق منوی کاربری واقع در بالا-سمت چپ وب سایت روی لینک همکاری در فروش کلیک کرده و پس از تنظیمات لازم حساب کاربری خود را برای مشارکت در این برنامه کالیبره کنید.

سیستم پشتیبانی

دو نوع سیستم پشتیبانی در وب سایت وجود دارد. سیستم پشتیبانی فروشندگان و سیستم پشتیبانی خریداران. فروشندگان می توانند درخواست های پشتیبانی خود را با تیم پشتیبانی قالب فارسی مطرح نمایند. برای این کار، پس از ورود به حساب کاربری خود از طریق منوب کاربران در بالا-سمت چپ وب سایت روی گزینه درخواست پشتیبانی کلیک کرده و با توجه به نوع نیاز خود، فرم پشتیبانی را پر کرده و برای قالب فارسی بفرستید. تیم پشتیبانی قالب فارسی در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کرده و پاسخ مقتضی را به شما ارائه خواهد کرد. لطفاٌ توجه داشته باشید که این نوع پشتیبانی تنها برای مواردی است که مربوط به پرتال و عملکرد آن می باشد و پشتیبانی محصولات را شامل نمی شود. شما برای گرفتن پشتیبانی در مورد محصولاتی که خریداری کرده اید باید مستقیماٌ از فروشنده درخواست پشتیبانی نمایید. برای این کار می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود، به صفحه اصلی محصول خریداری شده رفته و درخواست پشتیبانی را در بخش دیدگاههای آن محصول مطرح نمایید. فروشندگان محترم بنابر تعهدی که به ما داده اند در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

سیستم آموزشی

با اینکه کار با پرتال قالب فارسی بسیار آسان است ولی بدلیل گسترده بودن خدمات و همچنین قواعدی که در کار با آن وجود دارد نیاز به یک پایگاه آموزشی است تا در آن به تمامی پرسشهای کاربران درباره فروش، خرید، پشتیبانی، امور مالی و... پاسخ داده شود. بهمین منظور ما یک پایگاه آموزشی جامع برای پرتال طراحی کرده ایم که در آن به هر پرسشی، پاسخ درخور، داده می شود. برای دسترسی به این پایگاه از بخش منوی بالای وب سایت روی لینک آموزشها کلیک کنید. همچنین در صورتیکه پاسخ خود را در پایگاه آموزشی نیافتید، از طریق فرم پشتیبانی با ما تماس بگیرید تا پاسخ مناسب توسط تیم پشتیبانی به شما ارائه شود.

تالارهای گفتگو

قالب فارسی برای ارتقاع سطح آموزشی و ایجاد فضایی دوستانه برای یادگیری، از ویژگی تالار گفتگو بهره می برد. در تالار گفتگوی قالب فارسی به امور مربوط به سیستم های مدیریت محتوا، برنامه نویسی وب، طراحی وب و سایر امور نزدیک به محور عملکرد و سرویس دهی پرتال پرداخته شده و هدف از اداره آن ایجاد محیطی سطح بالا، سریع و در عین حال خوشایند برای یادگیری فناوری های یادشده و باشتراک گذاری دانش و توان اعضای قالب فارسی است. لطفاً در استفاده از این ویژگی، احترام به دیگر اعضا و همچنین قوانین تالار را مد نظر داشته باشدتا همگی از محیطی پاک و دانش محور لذت ببریم.

سیستم تبلیغاتی

قالب فارسی یک وب سایت تبلیغاتی نیست ولی با این حال امکانات محدودی برای تبلیغات و نمایش خدمات و محصولات شما در خود دارد. شما می توانید برای بالا بردن آمار فروش محصول خود آنرا با استفاده از این امکانات بیشتر در معرض دید خریداران قرار داده و به فروش بالاتری دست یابید. تبلیغات در قالب فارسی بصورت ماهیانه بوده و به شیوه تصویری یا متنی انجام می شود. برای دیدن یک نمونه از این تبلیغات به پاورقی این صفحه (ماژول پیشنهاد ما) توجه فرمایید.

روند بررسی محصولات بارگزاری شده

پس از اینکه شما یک محصول را برای فروش در قالب فارسی و با توجه به فاکتورهای کمی و استانداردهای کیفی قالب فارسی آماده کرده و از طریق فرم بارگزاری محصول که همیشه از طریق منوی کاربری در دسترس شماست بارگزاری نمودید، پروسه بررسی محصول شما توسط تیم فنی آغاز می شود. این پروسه بسته به حجم درخواست های بررسی، ممکن است تا ۱۰ روز کاری به طول بیانجامد. طی این پروسه، یکی از اعضای تیم فنی قالب فارسی محصول شما را بطور کامل آزمایش نموده و از نظر کمی و کیفی خواهد سنجید. نتیجه بررسی هرچه که باشد، پس از اتمام پروسه از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورتیکه محصول شما توسط مسئول بررسی تأیید شود، بلافاصله بصورت خودکار در ویترین قالب فارسی و مجموعه مربوط به نمایش درخواهد آمد و شما ایمیلی مبنی بر تأیید محصول خود دریافت می کنید. ولی در صورتیکه محصول شما موفق به اخذ تأییدیه از سوی مسئول بررسی نگردد ایمیلی که دریافت خواهید کرد، حاکی از رد شدن محصول در پروسه بازبینی خواهد بود. رد شدن محصول به دو گونه است. رد شدن سخت و رد شدن نرم. معنی اصطلاح رد شدن سخت این است که محصول بررسی شده از نظر کیفی، فاصله زیادی با استانداردهای کیفی قالب فارسی داشته و برای اینکه دوباره مورد بررسی قرار گیرد نیاز به تحولات و تغییرات عمده ای در آن وجود دارد. ولی رد شدن نرم یک محصول بدین معنیست که محصول از نظر کیفی تقریباً قابل قبول است ولی نقایص اندکی در آن وجود دارد که پیش از تأیید باید برطرف شود. در این نوع رد شدن، ایمیلی که شما دریافت می کنید حاوی راهنماییهایی ارزشمند از سوی قالب فارسی است که با هدف تسهیل کار شما و کمک به قبول شدن محصولتان در بررسی دوباره ارائه می شود. بطور مثال در صورتیکه فایلهای راهنمای محصول شما دارای نقص باشد به شما یادآوری می شود که این فایل در فلان بخش دچار مشکل است. این نوع غلط یابی دقیق در سیستم های مشابه وجود ندارد و بهمین دلیل است که بعضی وقتها باعث مأیوس شدن و ایجاد زحمات زیاد برای فروشندگان می شود. ولی ما تلاش می کنیم تا جایی که ممکن است شما را در راه موفقیت و کسب درآمد بالا از طریق فروش محصولاتی با کیفیت، کمک و راهنمایی کنیم.

Product Info