در این آموزش خواهید آموخت چگونه یک قالب اپن کارت را روی فروشگاه اپن کارت نصب کنید. ما فرض را بر این می گذاریم که شما هم اکنون قالب خود را دانلود کرده و آن را روی هارد دیسک رایانه خود ذخیره نموده اید.

بارگزاری قالب روی سیستم

ابتدا فایل فشرده قالب را اکسترکت کرده و آنرا باز کنید. سپس به فولدر قالب که با نام قالب مشخص شده رفته و نسخه هماهنگ با اپن کارت خود را برگزینید. محتویات این پوشه را که شامل پوشه های admin, catalog, data_sample, images و... می باشد را به پوشه اصلی وب سایت اپن کارت خود منتقل کنید. در نظر داشته باشید که برخی از این پوشه ها نمونه های مشابهی در وب سایت شما دارند پس باید آنها را جابجا (Replace) کنبد.

نصب قالب اپن کارت بارگزاری شده

پس از بارگزاری پوشه های قالب روی وب سایت اپن کارت خود، وارد پنل مدیریتی اپن کارت شده و از منوی Extensions به بخش Modules بروید. همانگونه که مشاهده خواهید کرد، قالب اپن کارتی که بتازگی بارگزاری کرده اید در فهرست افزونه ها نمایش داده می شود. برای بکارگیری آن، روی آیکن نصب (Install) کنار قالب کلیک کنید تا قالب نصب شود.

آموزش نصب قالب اپن کارت

فعالسازی قالب نصب شده اپن کارت

حال قالب نصب شده و آماده استفاده است. برای تنظیم قالب بعنوان قالب فعال سیستم، در همان صفحه مدیریت ماژول ها روی آیکن ویرایش (Edit) کنار نام قالب کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات آن وارد شوید. در صفحه باز شده می توانید در حالتی که قالب مورد نظر از فهرست فروریز قالب ها انتخاب شده، با کلیک روی دکمه فعالسازی قالب (Activate skin)، قالب را روی سیستم فعال نمایید.

آموزش نصب قالب اپن کارت

از این پس فروشگاه شما با قالبی که نصب کرده اید به نمایش در خواهد امد.

سفارشهای من

سبد سفارش، تهی ست

پوسته های پیشنهادی

Product Info