پوسته وردپرس جلوه ظاهری وب سایت وردپرس شما را شکل می دهد. نصب پوسته وردپرس بسیار آسان است. بیاد داشته باشید که برای بکارگیری یک پوسته وردپرس پس از نصب باید آنرا فعال کنید. در این آموزش روش نصب پوسته های وردپرس و چگونگی فعالسازی و بکارگیری آنها را به زبانی ساده خواهید خواند.

نصب پوسته وردپرس از طریق فرم مدیریت

ابتدا از منوی نمایش (Appearance) روی گزینه پوسته ها (Themes) کلیک کنید تا به بخش مدیریت پوسته های وردپرس منتقل شوید.

آموزش نصب پوسته های وردپرس

بارگزاری پوسته وردپرس روی سیستم

مرحله بعد، بارگزاری پوسته روی سیستم است. برای آغاز این مرحله از بالای صفحه دکمه افزودن قالب جدید (Add New) را کلیک کنید تا به فرم انتخاب پوسته منتقل شوید.

آموزش نصب پوسته های وردپرس

در این صفحه می توانید با استفاده از قابلیت جستجوی پوسته های وردپرس، از میان پوسته های موجود در ریپوزیتوری وردپرس یک پوسته را انتخاب و نصب کنید ولی در صورتیکه پوسته قابل نصب شما روی هارد دیسک رایانه ذخیره شده، دکمه بارگزاری پوسته (Upload Theme) را از بالای صفحه کلیک کنید تا فرم بارگزاری گشوده شود.

آموزش نصب پوسته های وردپرس

حال با استفاده از فیلد انتخاب این فرم می توانید پوسته را از هارد دیسک خود انتخاب و با کلیک روی دکمه بارگزاری آنرا روی سیستم نصب کنید.

آموزش نصب پوسته های وردپرس

تا اینجا پوسته شما با موفقیت روی وردپرس نصب شده است. ولی بیاد داشته باشید که پوسته های وردپرس پس از نصب نیاز به فعالسازی دارند تا بتوانند در وب سایت مورد استفاده قرار گیرند. پس بعنوان آخرین مرحله نصب پوسته وردپرس خود، لینک فعالسازی پوسته را که پس از نصب کامل به نمایش در می آید کلیک کنید تا پوسته شما روی وب سایت فعال شود.

آموزش نصب پوسته های وردپرس

سفارشهای من

سبد سفارش، تهی ست

پوسته های پیشنهادی

Product Info