آموزش نصب قالب جوملا

جوملا برای نصب افزونه ها و قالب های خود یک فرم اختصاصی دارد که از طریق مدیریت افزونه ها در دسترس است. برای نصب یک قالب جوملا از منوی افزونه ها به مدیریت و سپس به نصب بروید. در فرم باز شده یک فیلد انتخاب فایل وجود دارد که می توانید به کمک آن فایل فشرده قالب را انتخاب کنید. پس از انتخاب آن، با استفاده از دکمه آبی رنگ آپلود می توانید قالب را روی وب سیستم بارگزاری کنید.

آموزش نصب پوسته روی وب سایت وردپرس

پوسته وردپرس جلوه ظاهری وب سایت وردپرس شما را شکل می دهد. نصب پوسته وردپرس بسیار آسان است. بیاد داشته باشید که برای بکارگیری یک پوسته وردپرس پس از نصب باید آنرا فعال کنید. در این آموزش روش نصب پوسته های وردپرس و چگونگی فعالسازی و بکارگیری آنها را به زبانی ساده خواهید خواند.

آموزش نصب قالب دروپال

در دروپال، بارگزاری پوسته از طریق مدیریت سرور صورت می گیرد. در این آموزش نصب پوسته دروپال را در ۵ مرحله و به زبانی ساده فرا خواهید گرفت. برای نصب پوسته جدید روی وب سایت دروپال خود به مدیریت سرور (سی پنل، دایرکت ادمین و...) رفته و از طریق منوی مدیریت فایل ها (File Manager) به پوشه sites/all/themes بروید.

آموزش نصب قالب مجنتو

در این آموزش شیوه نصب قالب های مجنتو را فرا خواهید گرفت. برای شروع فرض را بر این می گذاریم که هم اکنون شما بسته فشرده قالب مجنتوی مورد نظر را روی هارد دیسک رایانه خود ذخیره کرده اید.

آموزش نصب قالب های اپن کارت

در این آموزش خواهید آموخت چگونه یک قالب اپن کارت را روی فروشگاه اپن کارت نصب کنید. ما فرض را بر این می گذاریم که شما هم اکنون قالب خود را دانلود کرده و آن را روی هارد دیسک رایانه خود ذخیره نموده اید.

آموزش نصب قالب پرستاشاپ

طی این آموزش درخواهید یافت چگونه می توان قالب پرستاشاپ دانلود شده خود را که با پسوند zip فشرده شده روی فروشگاه ساز پرستاشاپ نصب کنید. در گام اول به مدیریت پرستاشاپ وارد شده و از منوی PREFERENCES روی گزینه Themes کلیک کنید.

سفارشهای من

سبد سفارش، تهی ست

پوسته های پیشنهادی

Product Info